ŘÍJNOVÁ FOTO SOUTĚŽ

Cvičte s námi i doma a podělte se s ostatními o svůj progres! Pokud nepolevíte a budete mít i trochu toho štěstí, můžete získat až měsíc navíc ke svému časovému členství, nebo si můžete dobít permanentku až o 15 vstupů. Zní to dobře? Tak jdeme na to! Každý den zveřejníme na našem profilu na Facebooku a Instagramu jednu z pozic ze sestavy, kterou jste u nás zvyklí cvičit. Vaším úkolem bude během dne se v pozici vyfotit a vložit fotku na náš FB nebo Instagram. Každou neděli proběhnou malá losování, kde budou ve hře volné vstupy.

Podmínky soutěže: 

Každý den bude na oficiálním facebookovém a instagramovém profilu Yoga Marga Pardubice zveřejněna jedna pozice formou příspěvku s fotografií.

1.) Jak se zúčastnit přes Facebook?

Abyste se mohli zařadit do soutěže prostřednictvím Facebooku, musíte se v dané pozici vyfotit a nejdéle v ten den (tj. do půlnoci daného dne, kdy byl příspěvek zveřejněn) vložit Vaši fotografii pod příspěvek na  profilu Yoga Marga Pardubice (www.facebook.com/margapardubice).

2.) Jak se zúčastnit skrze Instagram?

Do soutěže se můžete zapojit i přes Instagram, kde bude též každý den na našem profilu yogamarga_cz zveřejněna jedna pozice. Abyste se mohli zařadit do soutěže prostřednictvím Instagramu, musíte se v dané pozici vyfotit a nejdéle v ten den (tj. do půlnoci dne, kdy byl příspěvek zveřejněn) vložit Vaši fotografii na Váš profil na Instagramu. Pozor k příspěvku je třeba uvést: @yogamarga_cz a hashtagy #hotyogapardubice #yogamarga.

3.) Každou neděli (tj. 7.10., 14.10. a 21.10) bude probíhat malé losování, které bude zdokumentované na videu. To naleznete vždy v neděli na našem profilu na Facebooku a na Instagramu. Abyste mohli být zařazeni do slosování, musíte každý den od pondělí do soboty aktivně vkládat své fotografie s pozicemi pro daný den. V případě, že některý den vynecháte, nebudeme Vás moci do slosování zařadit. Když splníte výše uvedené podmínky a my Vás vylosujeme, tak v případě platného časového členství vyhráváte 1 den cvičení zdarma, v případě platné permanentní vstupenky 1 vstup navíc, a pokud u nás nemáte žádné členství, získáte 1 vstup zdarma (platný 1 měsíc od výhry).

4.) V neděli 28.10.2018 proběhne slosování o hlavní ceny. Abyste do něj mohli být zařazení musíte splnit podmínku: každý den od 1.10. do 23.10. vložit fotografii s pozicí pro daný den. Seznam pozic pro jednotlivé dny: Po 1.10. půlměsíc (jedna z variant), Út 2.10. předklon s rukama u chodidel, St 3.10. židle (jedna z variant), Čt 4.10. orel, Pá 5.10. hlava u kolene ve stoji, So 6.10. luk ve stoji, Ne 7.10. rovnovážná hůl, Po 8.10. protažení v roznožení, Út 9.10. trojúhelník, St 10.10. hlava u kolene v roznožení, Čt 11.10. strom, Pá 12.10. stoj na špičce, So 13.10. mrtvola, Ne 14.10. uvolnění větrů (jedna z variant), Po 15.10. kobra, Út 16.10. kobylka (jedna z variant), St 17.10. úplná kobylka, Čt 18.10 luk, Pá 19.10. zpevněný sed na patách, So 20.10. poloviční želva, Ne 21.10. velbloud, Po 22.10. králík, Út 23.10. hlava u kolene/ protažení zad, St 24.10. torze páteře.

 

V neděli 28.10. proběhne velké losování o ceny. Pokud Vás vylosujeme, můžete vyhrát:

PRVNÍ MÍSTO – 30 DNÍ* nebo 15 VSTUPŮ**

DRUHÉ A TŘETÍ MÍSTO – 5 DNÍ* nebo 3 VSTUPY**

 

*Jedná se o po sobě jdoucí kalendářní dny, které Vám budou přičteny k platnému časovému členství.

**Vstupy Vám v případě platné permanentky nahrajeme na Váš účet. Pokud u nás nemáte platné členství či permanentní vstupenku, účet Vám založíme a nahrajeme Vám na ni vstupy s následující platností: 3 vstupy – platnost 2 měsíce od výhry, 15 vstupů – platnost 4 měsíce od výhry.

5.) Soutěž se koná od 1. do 28. 10. Účastník soutěže bere na vědomí, že může být bez dřívějšího upozornění bez náhrady zrušena. 

© Martina Pilná 2015 - 2019 | www.margachrudim.com | www.margapardubice.com

e-mail: info@margapradubice.com

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon